2016/17

Petr Kuneš je po operaci

Náš Panenka čili Petr Kuneš bude od září zase v plné síle. V ústecké nemocnici se podrobil operaci kolena, nad kterou bděl další hráč áčka Sokola Milan Schoř, nemocniční ombudsman. Kuneš dostal kolenní náhradu, teď se věnuje rehabilitaci a brzy, když ho někdo naštve, ho už bude moci nakopat :-) 

Málek slavil kulatiny, pak bojoval na MČR

V rámci dokulné A-družstva Sokola Ústí nad Labem oslavil Josef Málek, nejlepší hráč týmu, životní jubileum - padesátiny. Oslava se povedla a Josef den nato startoval na mistrovství České republiky seniorů v Teplicích. Na 120 HS naházel slušných 521 kuželek a jen o pouhé tři mu uniklo finále! Skončil na 27. místě z celého Česka, což je bezesporu úspěch.

Sezona skončila. I béčko udrželo Krajský přebor

Sezona ústeckého Sokola skončila happyendem. Béčko v Krajském přeboru navázalo na áčko a v posledním kole soutěže se zachránilo. Mohlo za to domácí vítězství v derby nad ústeckou Lokomotivou B 6:2. Ale byly to nervy, sokolíci totiž ztráceli 0:2 a 37 kuželek, zbývající dvojice ale vyhráli a slavili. Klíčový náskok získal muž zápasu Oldřich Rejna (415). Áčko se rozloučilo remízou 4:4 ve Verneřicích, ale mělo i na oba body: mladší z Málků prohrál o pouhou kuželku a starší z Kuntů jen o čtyři. Nejlepší byl Petr Bílek za 438. Konečné umístění: Sokol A - 11. místo, 20 bodů, Sokol B - 12. místo, 18 bodů. V Okresním přeboru céčko hostilo stejně jako béčko Lokomotivu C a poradilo si s ní 4:2. Nejlepším výkonem se blýskl Jaroslav Kuneš - 403. Konečné umístění: Sokol C - 5. místo, 23 bodů. Zápisy ZDE, zpravodaje ZDE.

Josef Málek jde na mistrovství republiky, Petr Kunt mladší bronzový!

Velký úspěch Sokola Ústí. Josef Málek na krajských přeborech v Duchcově skončil díky výkonu 561 kuželek šestý na 120 HS a kvalifikoval se na mistrovství České republiky, které budou hostit Teplice. Mezi muži skončil v Teplicích osmý Petr Bílek za 543, finále se však kvůli pracovnímu vytížení nezúčastnil. Bronz získal na krajském šampionátu juniorů v Bohušovicích Petr Kunt mladší za 981 bodů (2x120HS), ve finále byl i Petr Málek a skončil čtvrtý za součet 940. 

Sokol má z přeborů pět medailí!

I když Milan Grejtovský hostuje v třetiligové Lokomotivě Ústí nad Labem, okresním přeborníkem se stal v barvách Sokola Ústí nad Labem, jehož je kmenovým hráčem. Na ústeckém šampionátu vyhrál kategorii seniorů náhozem 561 kuželek na 120 hodů sdružených, stříbro a postup na kraj slavil další sokolík Josef Málek za 555. V kategorii mužů vyhrál na všebořické čtyřdráze domácí Martin Zahálka, Petr Bílek ze Sokola bral bronz za 1141 (552+589). Stejně jako Bílek, i Petr Málek si vytvořil osobní rekord, za 535 získal v juniorech stříbro, Petr Kunt mladší byl bronzový díky výkonu 513, to je taktéž osobní maximum, vyhrál Tomáš Zahálka z Lokotky. 

Dokulná v obrazech

V sobotu se sokolíci rozloučili s podzimem, byla to pořádná hostina na střekovské kuželně. A vznikly z ní i tyhle vtipné fotky od Milana Schoře.

Strom spadl na kuželnu Trnovan, nehrálo se

Ultrazvukový přístroj, kterým diagno. Poranění měkkých tkáních, precizní diagnostika, podle typu poranění vážnosti můžeme jim říct, jak bude léčba. Bez ultrazvuku se těžko přesně klasifikují, bez toho to už dneska prakticky nejde
Sokol A svoji soutěžní premiéru odkládal, na kuželnu Trnovan totiž spadl strom a zapíchl se jako vidle u podavače koulí.

Pozdrav z Egypta

Další sokolíci posílají pozdrav svým spoluhráčům z dovolené, tentokrát Olda Rejna s Věrkou z Marsa Alamu v Egyptě.

 

Pozdravy z Norska

Milan Schoř, guru našeho klubu, je v těchto dnech v Norsku na rybách. Kuželkářským kamarádům posílá pozdravy!

Sokolík na Euru

I ústecký kuželkářský Sokol Ústí nad Labem zanechal stopu na fotbalovém Euru, náš guru Milan Schoř navštívil v St. Etienne zápas Česko - Chorvatsko, viděl tedy jediný náš uhraný bod na šampionátu.